IDEA SALONUPragniemy, aby nasz salon był miejscem, w którym klienci czują się jak w domu, mamy kameralną atmosferę. Oferujemy szeroki wachlarz usług, każdy może znaleźć coś dla siebie, aby poprawić swój wygląd, lub samopoczucie. Gwarantujemy dużo dobrej energii oraz sporą dawkę relaksu.

SZKOLENIA


Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs. Pragniesz fachowo pracować żelem, frezarką oraz perfekcyjne wykonać rzęsy? Centrum szkoleniowe Marcela Studio Nails & Lashes jest niepowtarzalnym miejscem w Kielcach. U nas pod okiem doświadczonego szkoleniowca możesz odbyć szkolenie z obu dziedzin, a także doszkolić swoje umiejętności. Marcelina Rawka jest uznanym i dyplomowanym instruktorem Indigo Nails Lab i Posh Lashes, stale podnosi swoje kwalifikacje i pnie się w górę pod okiem najlepszych szkoleniowców. Zdobywa nagrody i walczy o najwyższe miejsca w Mistrzostwach Stylizacji Paznokci.

JESTEŚMY DLA CIEBIE


for_you_1

od 100 zł

PRZEDŁUŻENIE PAZNOKCI

for_you_4

od 145 zł

PRZEDŁUŻENIE RZĘS

for_you_3

od 90 zł

ODNOWA ŻELOWA


 

Stworzyliśmy miejsce w którym możesz odprężyć się po ciężkim dniu.


O NASWchodząc do naszego świata poczujesz, kojący spokój i harmonie, właśnie znajdujesz się w swojej strefie relaksu i przyjemności.


CZYTAJ DALEJ
 

Masz jakieś uwagi?

Dbam o to, aby każdy klient był zadowolony z usług mojego salonu. Jeśli jednak, masz jakiekolwiek uwagi, zastrzeżenia lub sugestie skontaktuj się ze mną. Dołożę wszelkich starań, żeby poprawić i rozwiązać zaistniałą sytuację.
- Marcelina Rawka