Warsztaty Bad Icon Neon Power
17 maja 2016
Alicja w krainie Marcela Studio Nails & Lashes ! :)
2 maja 2017

Piękne stopy, sandałki czyli czas na letni pedicure!

Pedicure w Marcela Studio Nails& Lashes oczami Anny Piecaby znanej z bloga http://annaslaweta.com/

„Piękne stopy na lato, dewiza każdej kobiety. Czyż nie tak moje drogie panie ? ????

Najwyższy czas, aby pomyśleć o sobie. Zrobić coś dla siebie samej i znaleźć chwilę „wolnego” od domowych obowiązków i wychowania dzieci, w końcu zbliża się pora na noszenie odkrytych butów ???? Piękne klapki czy sandałki prezentują się pięknie tylko na zadbanych stopach. Popękane pięty czy żółte paznokcie wyglądają strasznie i nie pomogą im nawet najpiękniejsze buty #liveisbrutal, niestety. Po zimie i długim chodzeniu w zakrytym obuwiu warto, aby o nasze stopy zadbał specjalista. Samemu (wiem po sobie ???? ) w domowych warunkach ciężko o taką wiosenną i kompleksową odnowę….

Marcela Studio Nails & Lashes oferuje pakiet usług, które sprawią, że Twoje stopy nabiorą pięknego i schludnego wyglądu. Wyszkolona kadra stylistek z pełną dbałością wykonuje zabiegi począwszy od pedicure leczniczego aż do wystylizowania paznokci na wybrany przez klientkę kolor. Wizyta w Marcela Studio Nails & Lashes zaczyna się od moczenia stóp w pachnącej wodzie z solą morską, w przyjemnych zakątkach salonu. Kąpiel stóp, odpowiednio zmiękczy zrogowaciały naskórek. Następnie, przy użyciu odpowiednich narzędzi kosmetycznych, ścierany zostaje naskórek z pięt i palców oraz całej stopy. Kolejnym etapem jest dokładne nałożenie peelingu zmiękczającego skórę stóp oraz wykonanie masażu relaksacyjnego. Paznokcie zostają odpowiednio przygotowane do zabiegu, ostatnim etapem jest nałożenie lakieru hybrydowego. Całość wykonywana jest kosmetykami Indigo, bezkonkurencyjnych w swojej klasie! Syrenka, effect glass czy holo effect przy użyciu Indigo dają piorunujący efekt ???? Końcowy etap to nałożenie chłodzącego balsamu do stóp. Dziewczyny z salonu dbają o bezpieczeństwo i zdrowie Klientek, wiem co mówię ???? Wszystkie zabiegi wykonywane są w rękawiczkach przy użyciu narzędzi ze stali chirurgicznej, dezynfekowanych i sterylizowanych w autoklawie po każdym użyciu. Pilnik przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla jednej klientki, a stanowisko pracy jest przygotowane w sposób dbały. Higiena była, jest i zawsze będzie kluczowym elementem w salonie., dlatego też i ja jestem stałą klientką dziewczyn i nawet w głowie nie świta mi najmniejsza myśl o zmianach ???? Dziewczyny dbają o klientów, nie tylko w dniu zabiegu, ale też przez cały czas, aż do kolejnej wizyty. Zawsze przypominają o wizytach, natomiast jeśli pojawią się jakieś przeszkody na drodze, zawsze znajda rozwiązanie ???? Pedicure hybrydowy stał się codziennością, pozwala na długotrwały efekt pięknie pomalowanych paznokci u stóp. Szeroka gama kolorów hybrydowych w salonie pozwala wybrać każdemu klientowi swój ulubiony odcień. Same zobaczcie efekt „po” na poniższych zdjęciach. To cudnych sandałów z deezee jest to genialna opcja na lato. Dziewczyny…jeśli pedicure to TYLKO w Marcela Studio Nails & Lashes”
Ania już wie w jaki sposób podchodzimy do klientów, oraz jaka atmosfera panuje w naszym salonie. Zapraszamy na letni pedicure, Marcela Studio Nails& Lashes 🙂