Piękne stopy, sandałki czyli czas na letni pedicure!
3 czerwca 2016
Świąteczny Pokaz Indigo
2 maja 2017

Alicja w krainie Marcela Studio Nails & Lashes ! :)

Kochani,

Niedawno w naszym salonie mieliśmy przyjemność gościć niesamowitą osobę! Mianowicie odwiedziła nas Alicja Wiśnicka: http://wisnickaalicja.blogspot.com/ znana również ze swojej działalności w social media. Zapraszamy na bardzo ciekawy REPOST, dodam tylko że jest to bardzo charyzmatyczna i sympatyczna dziewczyna 🙂

„Hej wszystkim! Dawno mnie tu nie było, przepraszam. Zamieszanie na temat studiów, mieszkania itp, naprawdę zabrało 100% mojego czasu.

Jednak przychodzę do was z trochę innym postem. Nigdy nie było u mnie czegoś nawet podobnego i bardzo żałuje! Mianowicie chodzi mi o post inny, niż stylizacje, ale dalej połączony z tematyką mody.

Na snapchacie i instagramie widzieliście już efekt końcowy i możecie się domyślać czemu będzie poświęcony post. Mianowice STYLIZACJĄ PAZNOKCI. Tak, to jest to co kobiety lubią najbardziej. Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej z nas niezależnie od wieku. Ja osobiście mam obsesję na tym punkcie!

Salon sam w sobie bije na głowę inne salony kosmetyczne w Kielcach. Atmosfera i mega klimat, który aż tryska z tego miejsca jest naprawdę nieziemski! Właśnie tego nie mogłam znaleźć nigdzie wcześniej. Wcześniejsze salony, niby fajnie, niby miło, ale nudno i niekomfortowo. Od zawsze uważałam, że takie salony dla kobiet maja być odpoczynkiem, odskocznia od rzeczywistości, a nawet arkadia. Ja będąc przed wizytą u dziewczyn miałam naprawdę koszmarny dzień. Dochodził do tego stres związany z poznaniem nowych osób, wiec już totalna porażka. Weszłam do salonu usiadłam i od samego początku zostałam powitana uśmiechem i pozytywną energia. Siadłam na fotel i tedy poznałam Marynkę, bardzo zdolna i kochana dziewczynę! Ona jest odpowiedzialna, za moje piękności na paznokciach. Naprawdę ja nie mogę do tej pory się na nie napatrzeć. Po czasie jaki tam spędziłam miałam w sobie tyle energii, że aż musiałam sobie znaleźć jakieś zajęcie.

Dla mnie połączenie jakie dają dziewczyny z MARCELA STUDIO NAILS AND LASHES jest kosmiczne. Tego potrzebują kobiety. Zapracowane w wirze pracy, muszą mieć chociaż chwilkę na naładowanie akumulatorów do dalszej pracy plus dochodzi do tego talent każdej z dziewczyn. Z ręką na sercu mogę polecić wam ten salon nie tylko ze względu na estetykę i przepiękne wykonanie, lecz także za fajny odpoczynek! Niżej będziecie mogli zobaczyć jak cudownie salon się prezentuje, ale także moje paznokcie przez które zostaje zaczepiana praktycznie w każdym miejscu!”

DSC_1030

DSC_1041