SZKOLENIA I WARSZTATY

 

NASZA SIŁA ZBUDOWANA JEST NA PRZYJACIELSKICH RELACJACH, MIŁOŚCI DO PAZNOKCI, A PRZEDE WSZYSTKIM NA POTRZEBIE NIEUSTANNEGO UDOSKONALANIA SWOICH UMIEJĘTNOŚCI. MY PO PROSTU UWIELBIAMY SIĘ SZKOLIĆ! INSTRUKTORZY INDIGO WIEDZĄ DOKŁADNIE W JAKI SPOSÓB PRZEKAZAĆ PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ, ABY PRZYGOTOWAĆ POCZĄTKUJĄCE STYLISTKI ORAZ POMÓC IM ROZWIJAĆ SWOJE SKRZYDŁA W ZAWODZIE STYLISTY PAZNOKCI. JEŚLI CHCESZ SIĘ SZKOLIĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE – TO JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!


1400 zł

SZKOLENIA TECHNICZNE


Basic Almond & Oval - koszt szkolenia: 1400 zł brutto, czas trwania: 3 dni po 5-6 godzin. Zakres szkolenia: omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci przedstawienie chorób i schorzeń paznokci omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych opis budowy paznokci naturalnych frezarki przy przygotowywaniu i opracowywaniu paznokci egzamin teoretyczny

od 700 zł

SZKOLENIE INDYWIDUALNE


Istnieje także możliwość zapisania się na szkolenie indywidualne, gdzie również pracujemy na modelce, jednak cała uwaga Instruktora skupia się na jednej osobie. Dotyczy to wszystkich wyżej wymienionych szkoleń. Czas i zakres programu szkoleniowego pozostają bez zmian. Kursantka otrzymuje po szkoleniu Certyfikat Indigo za wybrane metody.


700 zł

DOSZKOLENIA


Doszkolenia Indigo - trwa 5 godzin, koszt to 700 zł brutto, kazda dodatkowa godzina - 120zł brutto. To forma indywidualnych spotkań Instruktora z kursantką w celu poprawy techniki, rozwiązania konkretnych problemów związanych ze stylizacją paznokci. W tym czasie omawiane są poszczególne sytuacje i na bieżąco zostają one skorygowane. Tematyka nie jest ściśle określona, jednak przed zapisem konieczna jest wstępna weryfikacja podstawowej wiedzy kursantki z zakresu stylizacji paznokci. Po spotkaniu kursantka otrzymuje Certyfikat Indigo.

350 zł/400 zł

WARSZTATY


Warsztaty to spotkania w grupach ok 10-15 osób, prowadzone przez jednego, bądź dwóch Instruktorów Indigo. Tematyka jest z góry i wcześniej określona. Obejmuje tematykę Nail Art lub techniki przedłużania paznokci. Jest to fantastyczne spotkanie, w trakcie którego wspólnie uczymy się, miło spędzamy czas i poznajemy umiejętności Instruktorów z całej Polski. Warsztaty trwają zwykle 7-8 godzin, w czasie którego zapewniamy napoje, przekąski oraz ciepły posiłek. Na koniec kursantka otrzymuje Dyplom Uczestnictwa w Warsztatach Indigo z wybranej tematyki.

DAJ PONIEŚĆ SIĘ FANTAZJI